Counter-Strike 1.6 Atsisiusti

 

Counter-Strike 1.6 pristatymas ir counter-strike 1.6 atsisiuntimo informacija

counter strike 1.6 download

Atsisiųsti „Counter-strike 1.6“

Counter-Strike 1.6 yra vienas iš populiariausių šaudyklės žanro žaidimų, kurį žaidžia milijonai žmonių visame pasaulyje. Nuo 1999 metų, kai šį žaidimą sukūrė Minh Le ir Jess Cliffe, jis pritraukia žaidėjus, kurie vis siunčiasi CS 1.6 ir nuolat jį žaidžia, iš įvairių šalių. Puiki grafika, įdomūs elementai ir apskritai pati žaidimo idėja apsunkina kitų žaidimų proveržį, konkuruojant dėl populiarumo.

Šis žaidimas yra sukurtas pagal kitą klasikinį žaidimą Half-Life. Sukūrimui buvo panaudota minėtojo žaidimo pagrindiniai principai ir bendra ideologija, kuri buvo sėkminga anksčiau. Counter-Strike iš pradžių rinkoje pasirodė kaip beta versija tam, kad būtų galima šį žaidimą išbandyti praktiškai ir sulaukti atsiliepimų iš pačių aktyviausių Planet Half-Life bendruomenės narių. Žaidėjai negalėjo sulaukti, kol atsiras galimybė atsisiųsti  Counter-Strike 1.6  žaidimą ir jį išbandyti. Dėka surinktų atsiliepimų iš žaidėjų Counter-Strike buvo nuolat atnaujinamas ir tobulinamas, kad atitiktų aukščiausius standartus. Po daugybės beta versijų ir nesibaigiančio klaidų taisymo galiausiai 1999 metų birželio 18 dieną pasirodė pirmoji viešai prieinama beta žaidimo versija.

Nuo to laiko buvo išleista ir išbandyta daugybė kitų beta versijų, norint atrasti geriausius ir įdomiausius elementus. 2003 metų rugsėjo 15 dieną įmonė išleido Counter-Strike 1.6, kuris akimirksniu sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų iš profesionalių žaidėjų visame pasaulyje. Tuo metu buvo sunku surasti žmogų, kuris nenorėjo atsisiųsti CS 1.6 ir buvo sunku juos dėl to kaltinti. Counter-Strike 1.6 esmė yra nugalėti priešus – Teroristus arba Antiteroristus. Kai priešas pašalintas, o komandos nariai žaidimo metu išlieka gyvi, laimi žaidimą.

Šis pirmojo asmens šaudyklės (angl. FPS) žaidimas, apima elementus, pritaikytus žaisti tiek vienam žaidėjui, tiek keliems. Jei pasirenkamas kelių žaidėjų režimas, jums suteikiama galimybė viską patirti maksimaliai: jūs galite žaisti su kitais žaidėjais ir sutikti sau lygius šio žaidimo entuziastus, mėgautis skirtingesniais elementais (kadangi kelių žaidėjų režimas būtent tuo ir pasižymi) ir t.t. Kiti, ieškantys daugiau veiksmo ir nuotykių, taip pat mėgaujasi įvairiais Counter-Strike 1.6 pakeitimais kaip Death-Run, CSDM, Knife, Zombie Plague ir daugeliu kitų.

Šis veiksmu pasižymintis žaidimas, žaidžiamas namų sąlygomis virto jaudinančiu ir ilgai lauktu įvykių pasaulyje. Kai CS 1.6 buvo išleistas, prasidėjo žaidimo  turnyrų organizavimas. Dėl to visa patirtis dar labiau jaudino ir akimirksniu traukė tiek kūrėjų, tiek žaidėjų dėmesį.

Counter-Strike 1.6: žaidimo pakeitimai skirti kiekvieno skoniui

Kaip jau buvo minėta anksčiau, Counter-Strike 1.6 turi daug įvairių pakeitimų tam, kad būtų padidintas žaidimo populiarumas. Kiekvienas naujas pakeitimas yra naujas pokytis, pavyzdžiui, grafikoje, personažo išvaizdoje, objektuose, garsuose, žemėlapiuose ir kituose žaidimo elementuose Šitai suteikia skirtingas patirtis žaidžiant tą patį žaidimą. Vis dėlto netgi pritaikius šiuos pakeitimus ir pokyčius žaidėjai vis vien teikia pirmenybę senajai ir klasikinei Counter-Strike 1.6 versijai, tad net ir dabar ši versija yra populiariausia tarp atsisiuntųjų.

XTCS 1.6 parsisiuntimas

Naujas vadinamojo XTCS CS 1.6 leidimas yra skirtas tam, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas žaidimo funkcionavimas. Nors ir tūkstančiai žaidėjų siunčiasi CS 1.6 ir mėgaujasi tokiu žaidimu, koks jis jiems suteikiamas, visuomet atsiranda poreikis, kad funkcionavimas, nors truputį pagerėtų. Tad Counter-Strike kūrėjai sukaupė visas savo technines žinias ir panaudodami tą patį principą, kaip ir anksčiau, kuriant Half-Life, 2011 metais jie sukūrė XTCS CS 1.6, kad būtų pasiektas maksimalus (kiek įmanoma) žaidimo funkcionavimas. Komanda norėjo pasiekti naujus tikroviškumo ir kokybės lygius, o klasikinio CS 1.6 populiarumas jiems neužkirto kelio. Šis klasikinio žaidimo leidimas sustiprino bendrą žaidimo patirtį. Nauja ir tikroviškesnė struktūra, garsai ir aplinka perkelia jūsų, kaip žaidėjo, patirtį į visai kitą lygį. XTCS CS 1.6 galite atsisiųsti iš bet kurio tinklalapio, įskaitant ir mūsų. Ši žaidimo versija turi žymiai skirtingesnių resursų: ginklų, žemėlapių ir žaidėjo modelių. Žaidimo pavadinimas: XTCS Counter-Strike 1.6, Naujausias leidimas: 2011, Žanro kategorija: Veiksmas/pirmojo asmens šaudyklė,  Kūrėjai: Valve Software kartu su XTCS Team Publishing Group: XTCS.

Siųstis Counter-Strike 1.6

Jau seniai baigėsi laikai, kai privalėjote mokėti didžiulius pinigus už žaidimus. Dabar su keliais pelytės paspaudimais galite atsisiųsti viską, ko tik norite, kalbant apie Counter-Strike 1.6, tiek senąsias klasikas, tiek favoritus.

Parsisiųsti CS 1.6 visiškai paprasta. Jums tereikia vadovautis pateikta instrukcija. Pirmiausia, turite susirasti mūsų atsisiuntimo skydelį ir paspausti vieną iš dviejų mygtukų, kad atsisiųstumėte Counter-Strike 1.6. Kai CS 1.6 atsiųstas, paspauskite ant parsisiųsto failo ir pradėkite žaidimo diegimą. Diegimo programa gan standartiška: spaudžiate toliau ir toliau, tuomet pasirenkate, kur norite sukurti aplanką žaidimui ir viskas. Kai užbaigsite diegimą, susiraskite nuorodą savo kompiuterio ekrane, dukart paspauskite ją ir žaidimas prasideda!

Norint parsisiųsti CS 1.6 naudojantis mūsų nuoroda, visiškai paprasta. Mūsų tinklalapio navigacija yra aiškiai suprantama, o atsisiuntimas pradedamas akimirksniu be atidėliojimų. Mūsų serveriais naudojasi daug žmonių visame pasaulyje, kad atsisiųstų žaidimus, tad nekyla jokių problemų ir viskas veikia nepriekaištingai. Galite siųstis Counter-Strike 1.6 greitai ir nesijaudindami.

Nors anksčiau parsisiųsti Counter-Strike 1.6 buvo įmanoma tik tiems, kurių kompiuteriuose veikė Microsoft Windows, tačiau dabar šis žaidimas yra pritaikytas visoms operacinėms sistemoms.

Jūsų windows sistema turi atitikti šiuos minimalius reikalavimus kurie skirti žaidimui counter-strike 1.6 (Windows 95, 98, 2000, XP).
* CPU, kurio greitis yra 800 MHz arba didesnis.
* 128 MB RAM.
* 32 MB vaizdo plokštė ir daugiau.
* 650 MB laisvos vietos kietajame diske.
* Operacinė sistema Windows 95/2000 /XP/7/8/8.1/10.
* Pelė, klaviatūra.
* Interneto ryšys.

Kiti rekomenduotini windows sistemos CS 1.6 žaidimo reikalavimai (Windows 95, 98, 2000, XP, Vista, 7, 8 arba 8.1 / windows 10).
* CPU, kurio taktinis dažnis yra 1200 MHz arba didesnis.
* 512 MB RAM.
* 128 MB vaizdo plokštė ir daugiau.
* 750 MB laisvos vietos kietajame diske.
* Operacinė sistema Windows 95/2000 /XP/7/8/8.1/10.
* Pelė, klaviatūra.
* Interneto ryšys.

counter strike 1.6 atsisiųsti nemokamai , counter strike 1.6 windows 10 siųstis , counter strike 1.6 pilna versija siustis , siustis counter-strike , atsisiuntimas counter-strike , counter strike 1.6 serveriai lietuviski
parsisiųsti cs 1.6 , counter strike 1.6 nemokamai atsisiųsti , atsisiųsti counter-strike  1,6 warzone , counter strike 1.6 nemokamai atsisiųsti , counter strike 1.9 parsisiųsti nemokamai , counter strike 1.6 parsisiųsti kompiuterį , counter strike 1.6 parsisiųsti kompiuterį , counter strike 1.6 parsisiųsti nemokamai , counter strike xtreme nemokamai atsisiųsti , parsisiųsti cs 1.6 warzone 2017 , counter strike 1.6 warzone siustis
cs 1.6 atsisiųsti warzone nemokama , parsisiųsti cs 1.6 warzone , cs 1.6 siustis , counter strike 1.6 pilnas įdiegimas , counter strike 1.6 parsisiųsti , counter strike 1.6 atsisiųsti nemokamai , cs 1.6 parsisiųsti nemokamai , counter strike 1.6 siustis , parsisiųsti cs 1.6 originalia versija , cs 1,6 nemokamai atsisiųsti
counter strike 1.6 parsisiųsti į kompiuterį , cs atsisiųsti